Fan´s fun

S heslem že "srandy není nikdy dost" jsme se rozhodli založit tuto sekci. Pokud zná někdo dobrý vtip, historku či fotomontáž a podobné, nejlépe co se týká hokeje a Letců, pište na letcifans@seznam.cz. Ať se pobavíme všichni.

Pavel Hanyš (Hany) se Zdeňkem Václavcem (Beny) nám utajili, že mají spolu restauraci!!!
Fotil jsem tam svatbu. Kdo uhodne, kde tito dva tajnůstkáři (nevím, proč nám to neřekli!) mají svoji restauraci?

Účet za letošní sezonu :

Situace z 15.3.2012

Situace z 11.3.2012

Světová senzace. Dne 19.února 2012 byla v lomu Rumchalpa u Nové Paky objevena a prvně zdokumentována Mořská (Lomnická) panna. Jaké bylo překvapení členů expedice, že jediná věc kterou zakrývala své nahé zelené tělo byl dres Českých Letců. Zatím nejsou známy podrobnosti jak se k dresu dostala.

Fotografie z přípravy týmu na nedělní zápas s Grey Grizzlies Hořice.