Tabulky 2013 - 2014
1. kolo
čtvrtek 26.9.201320:30 Novopacké Sklepy - Sokol Rovensko 0:4
neděle 29.9.2013
10:45 HC ZEOS Lomnice - HC Mírová 3:2
12:30 Sklopísek Střeleč - HC Železný Brod 5:4
16:15 BHK Turnov "A" - BHK Turnov "B" 7:3
18:00 HC Čeští Letci - HC Semily 10:1
19:45 Grey Grizzlies - HC Jilemnice 5:3
čtvrtek 3.10.2013
19:00 HC Semily - Sokol Roztoky 2:9 (předehrávka 2. kola)
20:45 Kaspo - HC Black Rooks Syřenov 2:4
2. kolo
sobota 5.10HC TJ Benešov - Novopacké Sklepy 0:10
neděle 6.10.
BHK Turnov "B" - HC Železný Brod 3:5
HC Black Rooks Syřenov - Sklopísek Střeleč 2:1
Sokol Těpeře - HC Čeští Letci 3:1
BHK Turnov "A" - HC ZEOS Lomnice 6:0
středa 9.10
Sokol Rovensko p.Tr. - HC Devro Jilemnice 7:3
HC Mírová - Grey Grizzlies Hořice 4:8
čtvrtek 10.10.
Sokol Roztoky - HC TJ Benešov (dohrávka 1. kola) 6:1
HC Jilemnice - Kaspo 1:7
3. kolo
neděle 13.10.Sokol Roztoky - Sokol Těpeře 1:2
středa 16.10.
Grey Grizzlies Hořice - BHK Turnov "A" 2:13
Sokol Horní Branná - Sokol Rovensko p.Tr. 1:4
čtvrtek 17.10.
HC ZEOS Lomnice - BHK Turnov "B" 6:1
Novopacké Sklepy - HC Semily 5:0
neděle 20.10.
HC Železný Brod - HC Black Rooks Syřenov 1:5
Kaspo - HC Mírová 8:0
Sklopísek Střeleč - HC Jilemnice 4:2
HC Devro Jilemnice - HC TJ Benešov 3:1
HC Čeští Letci - volno
4. kolo
neděle 20.10.HC Čeští Letci - Sokol Roztoky 3:2 náj.
středa 23.10.
HC TJ Benešov - Sokol Horní Branná 2:8
HC Semily - HC Devro Jilemnice 4:6
čtvrtek 24.10.
HC ZEOS Lomnice - Grey Grizzlies Hořice 5:2
BHK Turnov "A" - Kaspo 5:2
Sobota 26.10.
Sokol Těpeře - Novopacké Sklepy 2:3
Neděle 27.10.
Kaspo - HC ZEOS Lomnice (předehrávka 5. kola) 2:7
BHK Turnov "B" - HC Black Rooks Syřenov 2:4
HC Jilemnice - HC Železný Brod 3:4
Sokol Rovensko p.Tr. - volno
HC Devro Jilemnice - Sokol Horní Branná (dohrávka z 1. kola) 6:1
5. kolo
úterý 29.10.Sokol Těpeře - Sokol Horní Branná 5:3
středa 30.10.
Grey Grizzlies Hořice - BHK Turnov "B" 10:0
čtvrtek 31.10.
Sokol Rovensko pod Troskami - HC TJ Benešov 5:1
HC Železný Brod - HC Mírová 7:2
sobota 2.11.
HC Black Rooks Syřenov - HC Jilemnice 7:0
neděle 3.11.
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov "A" 2:7
HC Sklepy Team NP - HC Čeští Letci 1:6
Sokol Roztoky - volno
6. kolo
středa 6.11.HC Mírová - HC Black Rooks Syřenov 1:8
čtvrtek 7.11.
HC Čeští Letci - HC Devro Jilemnice 15:1
Sokol Horní Branná - HC Semily 3:2 (dohrávka 5. kola)
sobota 9.11.
Sokol Těpeře - HC Devro Jilemnice 3:2
BHK Turnov "A" - HC Železný Brod 9:1
Grey Grizzlies Hořice - Kaspo 7:1
neděle 10.11.
BHK Turnov "B" - HC Jilemnice 3:8
Sokol Roztoky - HC Sklepy Team Nová Paka 6:3
středa 13.11.
HC Semily - Sokol Rovensko p.Tr. 0:4
čtvrtek 14.11.
HC ZEOS Lomnice - Sklopísek Střeleč 3:2
HC TJ Benešov - volno
7. kolo
čtvrtek 14.11.HC Jilemnice - HC Mírová 6:3
sobota 16.11.
Sokol Těpeře - HC TJ Benešov (předehrávka 8. kola) 9:2
neděle 17.11.
HC Železný Brod - HC ZEOS Lomnice 5:4
Sklopísek Střeleč - Grey Grizzlies Hořice 4:2
středa 20.11.
Kaspo - BHK Turnov "B" 8:3
čtvrtek 21.11.
HC Black Rooks Syřenov - BHK Turnov "A" 2:1
Sokol Horní Branná - HC Čeští Letci 2:9
neděle 24.11.
HC TJ Benešov - HC Semily 3:2 náj.
HC Devro Jilemnice - Sokol Roztoky 3:2 náj.
HC Sklepy Team NP - volno
8. kolo
středa 27.11.HC Sklepy Team NP - HC Devro Jilemnice 7:2
čtvrtek 28.11.
Sokol Rovensko p.Tr. - Sokol Těpeře (dohrávka 7. kola) 0:1
BHK Turnov "B" - HC Mírová 4:0
sobota 30.11.
Kaspo - Sklopísek Střeleč 3:9
HC Čeští Letci - HC TJ Benešov 12:0
Grey Grizzlies Hořice - HC Železný Brod - odloženo
HC Semily - Sokol Těpeře 3:5
neděle 1.12.2013
BHK Turnov "A" - HC Jilemnice 10:1
HC ZEOS Lomnice - HC Black Rooks Syřenov 2:6
Sokol Roztoky - Sokol Horní Branná 6:0
HC Semily - volno
9. kolo
středa 4.12.Sokol Rovensko p. Tr. - Sokol Roztoky 4:6
čtvrtek 5.12.
HC Mírová - BHK Turnov "A" 1:8
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov "B" 6:2
středa 11.12.
Grey Grizzlies - Železný Brod 5:5
čtvrtek 12.12.
Sokol Horní Branná - HC Sklepy Team N. Paka 2:4
HC Čeští Letci - Sokol Rovensko p. Tr. 6:5
10. kolo
neděle 15.12.Sokol Těpeře - HC TJ Benešov 8:3
HC Black Rooks Syřenov - Grey Grizzlies Hořice 4:4
HC Jilemnice - HC ZEOS Lomnice 1:4
HC Čeští Letci - Sokol Horní Branná 5:0 kontumace
úterý 17.12.
Ž. Brod - Kaspo 2:5
středa 18.12.
Roztoky - Devro 11:2
Rovensko - Sklepy 1:6
Nadstavba
1. a 2. kolo
sobota 21.12.Sokol Rovensko - HC Češti Letci 1:10
HC ZEOS Lomnice - Sokol Roztoky 3:5
středa 25.12.
HC Čeští Letci - HC ZEOS Lomnice 8:5
Sokol Rovensko - Sklopísek Střeleč 3:1
čtvrtek 26.12.
HC Sklepy team - Sokol Těpeře 4:7
pátek 27.12.
HC Black Rooks - BHK Turnov 5:4 náj.
sobota 28.12.
Sokol Těpeře - Sokol Rovensko 8:1
Sokol Roztoky - Sklopísek Střeleč 7:4
neděle 29.12.
BHK Turnov - HC Sklepy team 3:1
HC Black Rooks - Grey Grizzlies Hořice 3:3
3. kolo
čtvrtek 2.1. v 17.00Sokol Těpeře - HC Black Rooks Syřenov 1:3
čtvrtek 2.1. ve 20.30
BHK Turnov - Grey Grizzlies 5:0 kontumace
sobota 4.1. ve 13:45
HC Black Rooks Syřenov - HC Čeští Letci 3:10
neděle 5.1. v 18:00
Sokol Roztoky - Sokol Rovensko 3:2
4. kolo
čtvrtek 9.1. v 19:00HC Sklepy team - HC Čeští Letci 2:5
čtvrtek 9.1. ve 20:45
BHK Turnov A – Sokol Těpeře 4:3
neděle 11.1. v 10:45
Grey Grizzlies Hořice – HC ZEOS Lomnice 1:2
neděle 11.1. ve 12:30
HC Sklepy team – Sokol Roztoky 2:0
5. kolo
středa 15.1. v 19:00HC ZEOS Lomnice - Sokol Rovensko 1:4
čtvrtek 16.1.v 19:00
Sokol Těpeře - Grey Grizzlies Hořice 8:2
sobota 18.1. v 19:15
Sklopísek Střeleč - HC ZEOS Lomnice 7:3
neděle 19.1. ve 12:30
Grey Grizzlies Hořice - Sklopísek Střeleč 1:14
čtvrtek 23.1. v 19:00
Sklopísek Střeleč - HC Sklepy team 2:6
sobota 25.1. v 10:15
Sokol Roztoky - HC Black Rooks 6:2
neděle 26.1. ve 12:30
HC Čeští Letci - BHK Turnov 2:1
6. kolo
čtvrtek 30.1. ve 20:45Grey Grizzlies Hořice - Sokol Rovensko 4:8
sobota 1.2. v 17:30
HC Sklepy team - HC ZEOS Lomnice 5:3
sobota 1.2. v 19:15
BHK Turnov - Sokol Roztoky 8:2
neděle 2.2. ve 12:30
Sokol Těpeře - HC Čeští Letci 2:4
středa 5.2. ve 20:15
HC Black Rooks Syřenov - Sklopísek Střeleč 1:3
7. kolo
čtvrtek 6.2. ve 20:45Sokol Rovensko - HC Sklepy team 2:5
sobota 8.2. v 10:15
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov 1:2
neděle 9.2. ve 12:30
HC Čeští Letci - Grey Grizzlies Hořice 8:1
čtvrtek 13.2. v 19:00
Sokol Roztoky - Sokol Těpeře 4:0
čtvrtek 13.2. ve 20:45
Grey Grizzlies Hořice – HC Sklepy team 2:6
8. kolo
neděle 16.2. ve 12:30HC Čeští Letci - Sokol Roztoky 3:5
neděle 16.2. v 16:15
HC ZEOS Lomnice - HC Black Rooks Syřenov 1:3
neděle 16.2. v 18:00
Sokol Těpeře - Sklopísek Střeleč 5:3
středa 19.2. ve 20:15
HC Black Rooks - Sokol Rovensko 7:1
čtvrtek 20.2. v 19:00
BHK Turnov - HC ZEOS Lomnice 6:2
9. kolo
sobota 22.2. ve 20:30Sokol Roztoky - Grey Grizzlies Hořice 11:3
sobota 22.2. ve 12:30
HC ZEOS Lomnice - Sokol Těpeře 3:5
sobota 1.3. ve 13:30
HC Sklepy team - HC Black Rooks Syřenov 1:2
neděle 2.3. ve 18:00
Sklopísek Střeleč - HC Čeští Letci 4:9
neděle 2.3. v 16:15
Sokol Rovensko - BHK Turnov 1:8
PLAY OFF 2013-2014
Čtvrtfinále
Sokol Roztoky - HC Sklepy team2:0 na zápasy (6:0 a 4:1)
BHK Turnov - Sokol Rovensko
2:0 na zápasy (4:2 a 5:2)
HC Čeští Letci - Sklopísek Střeleč
2:1 na zápasy (4:5, 6:4 a 4:2)
Sokol Těpeře - HC Black Rooks
2:0 na zápasy (5:3 a 6:3)
Semifinále
Sokol Roztoky - BHK Turnov2:1 na zápasy (9:3, 3:6 a 4:3)
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
2:0 na zápasy (5:7 a 5:6)
O 3. místo
HC Čeští Letci - BHK Turnov1. zápas 2:2
2. zápas 3:3
rozhodující 11 nájezd - Petr Jelínek
Letci vítězí bronz!
FINÁLE
Sokol Roztoky - Sokol Těpeře1. zápas 3:2
2. zápas 7:6 na nájezdy
ROZTOKY MISTŘI!!!
Odkazy
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...
Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...
Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...
Zápasy
Lomnická hokejová liga | sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
Lomnická hokejová liga | úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)