Fanclub - aktuality

8.11.2012

Letci a letušky, pokud jste v poslední době někdo zažívali pocit jakože nám na zápasech něco chybí, něco podstatného, tak jste se bohužel nemýlili. Letecké palivo nebylo na svém místě. Jak vidíte, vše je napraveno a nic nebrání tomu zásobovat prázdné nádrže našich strojů tím správným palivem !!!! Oproti loňsku se jedná o ugradovanou verzi. Dvojité opláštění zabrání rychlému ochlazení kapaliny na nepovolenou teplotu. Termoregulátor (nastavitený mezi 30 - 110 stupni celsia)  zabrání přehřátí a znehodnocení drahé tekutiny - zároveň zajistí udržení její správné teploty.
V neposlední řadě logo letců na cisterně zažene pochyby zvědavců ke komu, že tato lákavě vonící věc vlastně že patří :)

13.10.2012

Rok se s rokem sešel a nová sezona je v plném proudu. Zatím v hangárech nezavoněl svařáček s kořením, počítám že na důležité zápasy v chladném počasí a jistě na play off se nějaké to svařené vínko zařídí.

Nicméně to není důvod pro to, abychom nechodili svorně a poctivě fandit !!! Každý zabereme v rámci svých možností a jako celek budeme mít nakročeno k dobrým výsledkům.

Stanley

1.4.2012

Nastal den D, operace "Těpeře" je v plném proudu, obě strany ukázali to nejlepší co v nich je a po dvou tvrdých, nekompromisních střetnutích je stav nerozhodný. Přijďte dnes zažít drama které píše život a podpořit naše chlapce !!
Svařáku je moře, místo na ochozech pro každého. Letci do toho !!

28.3.2012

A je to tady !!! Sen se stává skutečností, hodiny dřiny, potu a krve se úročí a zítra začíná finále, na které nás mnozí na začátku sezóny. Pojďte se připojit k těm, kteří mrzli na ochozech v dobách dobrých i zlých a podpořme naše hochy v tom posledním, ale velmi důležitém kroku.
Svařené víno bude připravené jako vždy nad Kotlem letců, bubeník zahraje do rytmu, vlajky rozvíří vzduch a zápas může začít.

9.3.2012

Vzhledem k výsledku zápasu mezi Sokolem Rovensko A a Sklopískem Střeleč který nás vrátil do hry o získání prvního místa ve skupině "A", je třeba aby jste v neděli 11.3.2012 kolem páté hodiny vypnuli své televizory, čistě se oblékli  a přišli podpořit naše hochy v jejich posledním zápase ve skupině. Pojďme společně tvořit historii HC Českých Letců.
Svařák bude připraven jako vždy, vlaječek do ruky je také dostatek. Těšíme se na Vás

9.2.1012

Z nějakého důvodu, dle stavu ankety, nemálo lidu věří ve výhru Hořic. A to se na to podiváme a Vy jste zváni také. Po týdenní odmlce se rozezní buben ženoucí naše Letce kupředu. Vlajky budou nažehlené, svařák bude mít tu správnou teplotu, aby Vás v těchto mrazivých dnech zahřál. Takže v neděli v šest nástup na start !

26.1.2012

Pozor pozor, již na příštím zápase!! Fantastický, jedinečný, grandiozní bubeník José Bubínek Bumby von Bömisch Aicha uvede do varu hokejovou arénu v Lomnici nad Popelkou. Přij'dte přij'dte.... :)

20.1.2012

Nový přírůstek do naší rodiny díky iniciativě Bumbyho. Sice ten drobeček nemá kliku a tudíž s ním nejde točit, ale to je jako se Bumbyho ptát, proč má doma 200 holinek a všechny levý :)
Zítra přijďte fandit na zápas se Zeosem!!

15.1.2012

Dnes byl Letecký Fanklub slyšet, přesto že stále ve skromném počtu a nemaje bubnů, ale zato sirénu, 2 klaksony a několikero trumpet.  Skandování "Letci do toho" a "Hoši děkujem" také strhlo všechny přítomné fanoušky, někteří přijeli i z Prahy. Vypilo se 11,5 litrů svařeného vínka, takže určitě chutnalo. Přijďte nás podpořit na jistě atraktivní derby proti HC Zeosu Lomnice nad Popelkou, které se koná 21.1.2012 v 13.45 hod.  Letecké palivo z hroznů bude mít tu správnou teplotu a bude čekat i na Vás!!!

14.1.2012

První zápas tohoto víkendu hráči splnili na výbornou a po pečlivém zahřátí v první třetině porazili Sokol Rovensko B 6:1.   Na ochozech nás bylo málo, na ty hektolitry připraveného svařáčku, takže v neděli v 16.15 počítáme i s Vámi!!
V televizi nic nedávají, venku je tma a kosa, tak rozproudíme krev tleskáním, zahřejeme se skákáním a zakončíme tento týden pěkným sportovním zážitkem. Letci: " Na Start!!"